1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
Aldatılmış

Aldatılmış

Kiera Cass
Romantik / Kurgu / Yabancı

Sayfa sayısı: 304
Ebat: 13,7 X 21 cm
Yayın Tarihi: Mart 2022
Barkod: 9786258021646

Çeviren: Ayşe Belma Dehni

Kaybettiği eşi Silas’ın hatırasını geride bırakarak Coroa’dan kaçan Hollis, Isolte’deki yeni hayatına uyum sağlamaya çalışıyor. Eastoffe ailesinin gösterdiği sevgi ve şefkat yorgun ruhuna merhem olurken, Coroa'lılara karşı derin bir nefret besleyen oğulları Etan ise sürekli huzurunu kaçırıyor.

Evdeki tansiyonla birlikte Isolte Krallığı’ndaki huzursuzluk da had safhada. Eastoff ailesi, zalim kralı tahtından indirmek için planlar yaparken Hollis’in de onlara yardımcı olabileceğini düşünüyor. Ama bu, Hollis’in tüm sevdiklerini yitirmesine neden olan geçmişiyle yüzleşmesi anlamına geliyor.

Her şeyini kaybeden Hollis, onu bağrına basmış olan bir vatanın kaderini, gizli özlemlerinin önüne koymak zorunda kalıyor.

Beni Seç serisinin başarılı yazarı Kiera Cass New York Times’ın çok satanlar listesinin zirvesindeki kitabı Nişanlı’nın ardından Aldatılmış ile ışıltılı bir romantizm rüzgârı estiriyor.

“Romanın inatçı kahramanı, Cass’in sadık okurlarının gönüllerini fethetti.” Publishers Weekly

Yazar Hakkında

Kiera Cass

1981 yılında Güney Carolina’da doğan Keira Cass, Redford Üniversitesi Tarih bölümünde mezun oldu. 2012 yılında  HarperTeen tarafından yayınlanmaya başlayan Beni Seç serisi NY Times En Çok Satanlar listesine girdi. Serinin yayın hakları satın alındı. Yazar fantastik bir gelecekte sarayda geçen aşk romanları yazmaya devam etmekte ve ailesiyle Los Angeles’ta yaşamaktadır.