1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
Cadı Avı

Cadı Avı

Devin O’Branagan
Fantastik / Kurgu / Yabancı
Orijinal İsim: Witch Hunt (İngilizce)
Sayfa sayısı: 400
Ebat: 138 * 210 mm
Yayın Tarihi: Haziran 2012
Barkod: 9786050907278


Leigh, bir Hawthorne olan Craig ile evlendiğinde bu ailenin büyük bir sırrı olduğunu biliyordu; ancak kocasına güvendi ve hiç soru sormadı. Oğlu hayaller görmeye, kızı da tuhaf beceriler geliştirmeye başladığında bile. Leigh’in kayınpederi ile kayınbiraderi trajik bir şekilde hayatlarını kaybedince tüm aile kendilerini Hawthorne malikanesinde… ve korkunç bir cadı avının ortasında bulur. Hawthorne ailesinin tüm geçmişiyle yüzleşince Leigh’in tüm dünyası başına yıkılır. Üstelik şimdi, çıldırmış bir vaiz ve onun başlattığı cadı avı sebebiyle herkesin hayatı tehlikededir. Aksiyon, aşk, büyü ve tarihle yoğurulmuş bu hikaye ile Devin O’Branagan, okuru zamanda yolculuğa çıkarıyor ve ünlü Salem cadı davalarına kadar götürüyor. Cadı Avı, her şeyin sonu gelmiş gibi görünen en zor zamanlarda bile bir çıkış yolunun mutlaka olması gerektiğini hatırlatıyor.

Yazar Hakkında

Devin O’Branagan

Var olmayan tanrılar üzerine yazan Devin O'Branagan’ın paranormal korku romanları 21. yüzyılda geçen Cadı Avı ve Spirit Warriors İngilizcede Simon & Schuster's yayınevinden, Almancada Heyne Verlag’tan çıktı.

O’Branagan ayrıca Red Hot Property, Red Hot Liberty başlıklı komik romanlar yazıyor. Bir köpeğin gözünden yazdığı Show Dog Sings the Blues ise büyük başarı kazandı.

Çok satan fantastik şehir romanı Glory ise YALSA (Young Adult Library Services Association) tarafından 2011 En iyi Genç Yetişkin Kitaplar Listesi’ne alındı. Glory’nin devamı olan Pretty Sacrifices da büyük bir hayran kitlesi kazandı.
O’Branagan’ın paranormal korku romanı, ölüm deneyimini işleyen Threshold adlı romanıysa 2011’de Amazon’un Çok Satan Metafizik Roman Listesi’nde yer aldı.