1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3

DEĞİŞ TOKUŞ

Beth O’Leary
Romantik / Kurgu / Yabancı
Orijinal İsim: The Switch
Sayfa sayısı: 336
Ebat: 13,7x21
Yayın Tarihi: Ağustos 2023
Barkod: 9786258492255

Çeviren: Solina Silahlı

Eileen yaşlılığın götürdüklerinden, Leena gençliğin getirdiklerinden bıkmıştı… Belki de yer değiştirmenin tam zamanıydı.

Londra’daki kariyerine kendini fazlasıyla kaptırmış Leena, zorunlu olarak izne çıkarılınca, kafasını dinlemek için büyükannesi Eileen’ın kırsaldaki evine kaçar. Eileen seksen yaşına girmek üzeredir ve aşkta ikinci bir şans arıyordur. Ama bu küçük kasabada pek de fazla uygun aday yoktur. Leena’nın aklına bir çözüm gelir; iki aylığına evlerini değiştirmek. İkisi de tahmin ettiklerinden daha çok zorlanırlar ama yeni evlerinde onları sayısız sürpriz beklemektedir.

Beth O’Leary, Ev Arkadaşım romanında olduğu gibi yine kahkaha ve gözyaşı ile sizi sarmalayacak.

 

“Yeni Jojo Moyes’ olarak selamlanan Beth O’Leary’den büyüleyici bir aşk hikâyesi.”

Cosmopolitan

 

“Yazarın yüreğini ortaya koyan muhteşem bir anlatımı var.”

Booklist

 

“Okurlarını hem güldüren hem de ağlatan, ilham verici, sıcacık ve umut dolu bir serüven.”

Kirkus

Yazar Hakkında

Beth O’Leary

Beth O’Leary ilk kitabı  “Ev Arkadaşı” ile Sunday Times’da çok satanlar listesine girerek büyük bir başarı kazandı ve romantik kitaplarda Jojo Moyes’in tahtına aday gösterildi. Kitabı çok kısa bir zamanda otuzdan fazla dile çevrildi. Kitabını, halen yaşamakta olduğu Hampshire’dan çocuk yayıncısı olduğu Londra’ya yaptığı tren yolculuklarında yazdığını söyleyen Beth O’leary, şimdi işini bırakıp tam zamanlı yazarlık yapmaktadır.