1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3

Gerçek Aşkın Laneti

Stephanie Garber
Fantastik / Kurgu / Yabancı
Orijinal İsim: A Curse For True Love
Sayfa sayısı: 312
Ebat: 13,7 X 21 cm
Yayın Tarihi: Ocak 2024
Barkod: 9786256932579

Hayal kur, umut et ve sihre inanmaktan hiç vazgeçme, tıpkı Evangeline gibi...

New York Times’ın çok satan yazarı Stephanie Garber’dan Caraval serisinin sihirli evreninde geçen lanetli aşk üçlemesi Kırık Bir Kalp, muhteşem bir sona ulaşıyor… Şimdilik.

Bir gün mutlaka kendini bir peri masalında bulacağına inanan Evangeline Fox, mutlu sona ulaşmak için Muhteşem Kuzey’e gitti. Burada yakışıklı bir prensle evlendi ve efsanevi bir şatoda yaşamaya başladı. Ancak Evangeline’in bu masal için ödediği yıkıcı bedelden haberi yok. Ve kocası bunu öğrenmemesi için gereken her şeyi yapmaya kararlı ama önce Kupa Prensi’ni öldürmesi gerekiyor.

İki adam, bir kadın ve sonsuza dek mutluluk için ölümcül bir savaş. Gerçek Aşkın Laneti’nde
kan dökülecek, kalpler çalınacak ve büyük bir sır ortaya çıkacak.

“Stephanie Garber, peri masallarının tartışmasız kraliçesi. Onun dünyasına dalar dalmaz, büyünün, hilenin ve tutkunun içinde mutlulukla kayboluyorsunuz.” Mary E. Pearson

 

Yazar Hakkında

Stephanie Garber

Stephanie Garber üniversitede yazmaya başladı. Uzayla ilgili olan ilk dört romanı önce pek çok ret aldı fakat sonrasında bir edebiyat ajansının ilgisini çekti. Ardından yazdığı fantastik serisi Caraval büyük bir başarı kazandı. Caraval, Publishers Weekly'den, "İlginç karakterler ve yaratıcı bir ortam; büyüleyici bir aşk, kayıp, fedakârlık ve umut hikayesi oluşturmak için bir araya geliyor" şeklinde beş yıldızlı bir inceleme alarak New York Times'ın en çok satanlar listesinde on beş hafta boyunca 2. Sırada kaldı. Ayrıca Caraval'ın film hakları Twentieth Century Fox tarafından satın alındı.

Serinin ikinci kitabı Legend, sekiz hafta boyunca The New York Times'ın en çok satanlar listesinde 1 numaraya kadar yükseldi. Kirkus Reviews, Legend'ı "hayal gücünün gösterisi" diyerek övdü.

Garber son romanı Once Upon A Broken Heart’ın Eylül 2021’de ilk olarak Amerika’da yayınlanacağını duyurdu.