1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
O Kadar Da Değil

O Kadar Da Değil

Ayça Erturan
Romantik / Kurgu / Yerli

Sayfa sayısı: 176
Ebat: 13,7 X 21 cm
Yayın Tarihi: Mayıs 2019
Barkod: 9786050963045

Şu an elinde tuttuğun bu kitap, seni çok güldürecek...

Yer yer kızdıracak... Tatlı rüyalar gördürecek bazen de uykularını kaçıracak. Kahramanımız Zehra’yı tanıdıkça, “ben bu kızı bir yerden tanıyorum” dedirtecek. Onun gibi sen de izbandut abilerinden tırsacak, annesine inanmayacak, babasını anlamakta zorlanacaksın. Ve hikâyeye “Zorro” çıkıp gelecek. Bu adam “ne ayak” diye merak edeceksin.

Adams Family’nin Suadiye Şubesi ile tanışacak, “kaç kız kurtul” diye bağırıp kitap okuduğunu unutacaksın. Hani bir Yeşilçam filmi izlerken sürekli dersin ya, “O kadar da değil” diye, Zehra’nın hayatı işte tam da “o kadar.”

Yazar Hakkında

Ayça Erturan

İstanbul’da doğan Ayça Erturan, Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezundur. Ayrıca Pera Güzel Sanatlar'da oyunculuk eğitimi almıştır. Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) topluluğu üyesi olan Ayça Erturan, birçok televizyon dizisinde, tiyatro oyununda ve reklam filminde rol almıştır. Çok Film Hareketler Bunlar, Aşk Nerede gibi pek çok sinema filminde oynamış; Çok Güzel Hareketler Bunlar, Evli ve Öfkeli, Kadın gibi şov programlarında ve dizilerde yer almıştır. Yazar, halen İstanbul’da eşi Oğulcan Kırca ve köpekleriyle birlikte yaşamaktadır.