1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
Yanlış Adamlar Atlası

Yanlış Adamlar Atlası

Melis M.
Romantik / Kurgu / Yabancı

Sayfa sayısı: 248
Ebat: 138 x 210 mm
Yayın Tarihi: Eylül 2016
Barkod: 9786050937060

Hadi kızlar, elinize bir kalem alın.

Her yanlış adamın üzerine bir çizgi çekin.

Benim gibi garibim her genç kızın hayatından en az bir kere geçen densiz, dengesiz, kıskanç, uçarı, cimri, manyak ya da aklı bir tarafında adamlardan kaçabilmeniz adına yazıyorum. Tabii bana sıra gelinceye kadar kuantumculardan, yaşam koçlarına, astrologlardan, ünlü kadın dergilerinin editörlerine; birçok kadın DOĞRU ADAMI bulmak yolunda atılması gereken adımlarla ilgili sayfalar dolusu yazdılar, söylediler. Ama onlara verecek tek bir cevabım var: 

Ya bi s*ktirin gidin.

DOĞRU ADAMI bulmak diye bir şey yok. Olay, adamın YANLIŞ ADAM olduğunu anladığın anda, arkana bakmadan kaçmayı becerebilmek.

İşte bu yüzden de elimde bozuk bir pusula, önümde YANLIŞ ADAMLAR ATLASI, cimri adamlar sıra dağlarından, sinirli adamlar okyanusuna, aldatılmış adam boğazından, kıskanç adam ovalarına, ıssız adam tepelerine ve daha nicelerine kadar yanlış adamların hikâyelerini anlatıyorum. Bol argolu, bol küfürlü ve bol babaanne atasözlü, kikirdeme garantili bu tatlı yolculuğa sizi de davet ediyorum.

Yazar Hakkında

Melis M.

Annesinin bitanesi, babasının büyük prensesi, kardeşlerinin ablası, her duruma uygun atasözleriyle arkadaş grubunun modern babaannesi ve

yanlış adam paratoneri olan Melis M., lise yıllarında mektup karalamaya başlamış, üniversite ve yüksek lisans dönemlerinde de devam etmiştir. 

Kariyeri, ötesi berisi derken yaşadığı aşk maceraları sonrasında kırılan kalbini tamir etmek için hanımefendi görüntüsünün arkasına sakladığı kalemi ve küfürlü sivri dili sayesinde yazdıkça rahatlamış, rahatladıkça yazmıştır.

Melis M. yalnız kalbi, her zaman yanında olan ailesi, yaşananlara inat gülümsemesi, kariyeri, yüksek maaşı, geniş arkadaş çevresi ve elinizde tuttuğunuz kitabı dışında bir şeyi kalmayan ama güçlü bir kadındır.