1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
Bir Şans Daha

Bir Şans Daha

Alya Öztanyel
Romantik / Kurgu / Yerli

Sayfa sayısı: 276
Ebat: 13,7 X 21 cm
Yayın Tarihi: Eylül 2020
Barkod: 9786050977622

 Karşılaşsak yeniden
Evet, sen ve ben,
Her şey aleyhimizeyken
Yine savaşmaktan,
Yaşamaktan vazgeçer miyiz?

Yarım kalan tüm aşkların hikâyesi.

Nil ve Kaya, karşılaşmak için hayatlarının en yanlış zamanındalar. Yıllar önce yakaladıkları aşk trenini çoktan kaçırmışlar. Kâbus dolu bir boşanmanın ortasında ne yapacağını bilemeyen kayıp bir adam olmuş Kaya, başarılarla dolu kariyerine rağmen hâlâ kendisini hayata ait hissedemeyen bir kadına dönüşmüş Nil… Görmezden gelemeyecekleri pek çok gerçek, üstünü örttükleri anılar var ve seçimleri eskisi kadar özgür değil artık. Ne yapacaklar peki? Yok sayabilirler mi karşı koyamadıkları ihtimallerin çekimini? Bir kez daha pişman olabilme şansını tanır mı yıllar onlara şimdi?

Alya Öztanyel, Karanlık Lise üçlemesi ve Ben Çok Sevdim’den sonra bu kez, kırık bir aşka ikinci bir şans veriyor ve eşsiz bir masal anlatıyor. Gölge Ailesi’nin beklediğine değecek!

Yazar Hakkında

Alya Öztanyel

Alya Öztanyel, 1998 yılında İstanbul’da doğdu. Müziğe ve edebiyata erken yaşlarda ilgi duymaya başladı. Lisedeyken yazmaya başladığı Karanlık Lise serisiyle büyük bir genç hayran kitlesi edindi. Farklı türde eserlerle okurların karşısına çıkan yazar, yetişkinler için de Bir Şans Daha romanını kaleme aldı.

2020 yılında Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmadan önce Odgers Berndtson’ın Bir Gün CEO programına aday gösterildi ve kazandı.

Ben Çok Sevdim isimli şiir ve deneme kitabıyla okurlarını şaşırttı, bu kitapta yer alan “Bekledim” isimli şiirini besteleyerek profesyonel müzik kariyerine adım attı.

Alya Öztanyel’in “Bekledim” şarkısını dinlemek ve klibini izlemek için aşağıdaki kare kodu okutabilirsiniz.