1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3

Elfhame Kralı Öykülerden Nefret Etmeye Nasıl Başladı

Peri Halkı Serisi
Holly Black
Fantastik / Kurgu / Yabancı

Sayfa sayısı: 208
Ebat: 13,7x21 cm
Yayın Tarihi: Mart 2023
Barkod: 9786256932067

Çeviren: Deniz Başkaya

Kedi sütü ve kibirle beslenen, çirkin bir kehanet başına bela olan bir Peri prensi o... Cardan doğumundan beri prens kâh delicesine seviliyor kâh hor görülüyor. Belki de olduğu kişiye dönüşmesi bir sürpriz değil. Ortada bir sürpriz varsa o da prensin nasıl Elfhame’in Yüce Kralı olmayı başardığı.

Zalim Prens ya da Lanetli Kral olmadan önce bir peri çocuğun dramatik yaşamına derin bir bakış... 

PERİ HALKI SERİSİ hayranlarındansanız ve Elfhame’in büyüleyici dünyasını çok özlediyseniz bu kitapla kalp atışlarınızın ne kadar hızlanacağına inanamayacaksınız.

Eğer PERİ HALKI SERİSİ ile henüz tanışmadıysanız, o zaman da tüm hikâyenin başlangıcını okuyacağınız için çok şanslısınız.

Romantizm, mizah, dram ve tehlikeli maceralarla dolu hikâyeler ve eşsiz çizimlerle, mükemmel bir koleksiyon kitabı bizi bekliyor.

 

Yazar Hakkında

Holly Black

Holly Black gençler ve çocuklar için pek çok fantastik kitabı bulunan ünlü Amerikalı yazardır. 1971 doğumlu olan yazar en çok Spiderwick Günlükleri ve Peri Halkı serileriyle tanınmaktadır. Peri masallarını, modern karakterlerle birleştirdiği eserlerini ünlü başka yazarlarla ve çizerlerle yaratmaktadır. Gençlik edebiyatına verdiği katkıdan dolayı Newbery Madalyası da olan Holly Black yazarlığın yanında editörlük ve prodüktörlük de yapmaktadır.