1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3

KAYIT OL

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Telefon Numaranız :
Şifre :
Şifre Tekrarı :
Doğum Yılınız :
Sitemize 18 yaş ve üstündeki kullanıcılar üye olabilmektedir.
Şehir :
Eğitim Durumunuz :
Üyelik Sözleşmesi : "Dex Kitap Web Sitesi Kullanım ve Üyelik Koşulları Sözleşmesi" , "Üyelik Aydınlatma Metni" okudum, onaylıyorum.
Doğan Yayınları Yayıncılık ve Yapımcılık A.Ş. (DEX Kitap) olarak bu üyelik başvuru formu vasıtasıyla topladığımız kişisel verileriniz; 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) ve ilgili mevzuat çerçevesinde; ürün / hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, mal / hizmet satış süreçlerinin yürütülmesi ve mal / hizmet satış sonrası destek hizmetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla, bir sözleşmesinin kurulması için gerekli olması hukuki sebebine dayanarak işlenecektir. Kişisel verilerinize ilişkin haklarınız KVKK'nın 11. maddesinde düzenlenmiş olup; detaylı bilgi için DEX Kitap web sitesinden “Kişisel Veri Aydınlatma Metni”ne ulaşabilirsiniz.”
Doğan Yayınları Yayıncılık ve Yapımcılık A.Ş.' nin markaları Doğan Kitap, Doğan Çocuk ve DEX tarafından, üyelik formu ile paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime tercih ettiğim kanallardan, web siteleri ile ilgili değişikliklerden ve yeni çıkan kitaplardan haberdar olmak, tanıtım, pazarlama ve özel kampanyalar için ileti gönderilmesini kabul ediyorum.

• E-posta - SMS/MMS - Telefon: